Cuma

Rumeli Hisarı'nda Masalsı Bir Aşk Hikayesi!

"Eski aşklar Yeşilçam'da kaldı" lafı klişe olmaya yüz tutmuşken, fırtınalı sevdalar, çekişmeli ilişkiler günümüzde hem magazin basınında hem de yakın çevremizde -buna kendimiz de dahil- karşımıza bolca çıkıyor. Sevgilimizi elimizden almak isteyen dış mihraplar yoğun şekilde çalışırken bize de biricik aşklarımızı elimizde tutmak için yapmamız gereken çok iş düşüyor. Bu konuya nereden geldiğimi açıklıyorum!8x4 yeni deodorantları Beauty ve Beast için muhteşem bir project mapping uygulaması daha yapmış. Gösterinin hikayesi kısaca şöyle: romantik bir aşk hikayesi kötü niyetli bir ejderhanın tehdidi altına giriyor. Kahraman erkeğimiz çekici kokusunun da yardımıyla güzel kızı kurtarıyor ve hikaye mutlu bir şekilde sona eriyor.

8x4 dünyasını Facebook'tan takip etmek isteyenler; http://www.facebook.com/8x4Turkiye

Bir bumads advertorial içeriğidir.

Salı

Trendyol.com'dan Aldığım Çanta

Aslında alalı biraz oldu, resimleri de çektim ama bloguma eklemek biraz zaman aldı :) Gerçi daha kullanmaya başlamadım olduğu gibi duruyorrr :))
İşteee trendyoldan aldığım yeni çantam;
Bu da siteden alıntıladığım resmii;
Bu arada trendyolla ilgili alışverişlerimde hiiçç sıkıntı yaşamadığımı da bilmenizi isterimm:) Hep belirtilen tarih aralığında elime ulaşmış oluyor ve ürünlerle ilgili de sorun yaşamadımm.
Hala üye olmadıysanız buradannnn üye olabilirsinizz :)

Pazar

Nestle'den gelen çikolatalarım

Sevgililer gününde firmalar çok güzel kampanyalar yaptı ve hepsine yetişemesem de bu kampanyadan kazanmak beni çok mutlu etti :) Nestle çikolata twitter sayfasında #teksevgilimcikolata hashtagi ile çikolata sevgisini anlatan 14 kişiye çikolata pakedi yolladı vee benim cümlemde beğenilince kazandım işte :p
Hediyem güzel bir şekilde paketlenmiş  hemen paylaşmak istedimm;
Açar açmaz küçüklerden birini yedim tamda tatlı bişeyler yiyesim vardı zamanlama iyi oldu :))
Buda pakedin içeriği;
Teşekkürleeeerrr Nestle :))